Forum biznesowo pracowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Smart Kid Belt

4 posters

Go down

Smart Kid Belt Empty Smart Kid Belt

Pisanie by Wiki321 Pią Lis 15, 2019 9:20 am

Ostatnio trafiłam na taką ofertę: https://smartkidbelt.com/pl/ i powiem Wam, że po przejrzeniu całej strony przekonałam się do zapewnień producenta, że pas Smart Kid Belt może uprzyjemnić podróż z dzieckiem. Bez namysłu poleciłam stronkę siostrze, a ta kupiła ten pas dla syna. Po miesiącu siostra oznajmiła, że to był strzał w dziesiątkę. Wszystkie zapewnienia się sprawdziły.

Wiki321
Wpadam tu
Wpadam tu

Liczba postów : 18
Join date : 14/11/2019

Powrót do góry Go down

Smart Kid Belt Empty Re: Smart Kid Belt

Pisanie by Pistacja Czw Paź 28, 2021 8:21 am

To jest mega fajne rozwiązanie! Moim zdaniem sprawdzi się w wielu przypadkach i warto wiedzieć ze coś takiego istnieje

Pistacja
Oblatywacz
Oblatywacz

Liczba postów : 135
Join date : 25/10/2021

Powrót do góry Go down

Smart Kid Belt Empty Re: Smart Kid Belt

Pisanie by loca Wto Sty 11, 2022 10:13 am

no my mamy smart kid belt i uwazam, ze to bardzo przydatna rzecz, mozna zabrac do taksówki itp Smile

loca
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 84
Join date : 22/11/2021

Powrót do góry Go down

Smart Kid Belt Empty Re: Smart Kid Belt

Pisanie by vizzka Sro Lis 08, 2023 10:09 am

według mnie te pasy to genialne rozwiązanie dla starszych dzieci. Opcja dużo lepsza niż średnio praktyczne podstawki. Niestety jak widać konkurencja robi wszystko, by wyeliminować ich z rynku https://www.brd24.pl/spoleczenstwo/jak-urzednicy-komisji-europejskiej-pomagali-duzym-firmom-wyeliminowac-polskie-urzadzenie-do-przewozu-dzieci/. artykułów opisujących tego typu działania jest w sieci więcej...

vizzka
Oblatywacz
Oblatywacz

Liczba postów : 123
Join date : 13/06/2022

Powrót do góry Go down

Smart Kid Belt Empty Re: Smart Kid Belt

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach