Forum biznesowo pracowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

robicie zakupy przez internet?

+43
erling
welly32
minka
libbie.kovacek
Vookk32
lulu88
fiołek
lugolka
franka
ebony.klocko
kamila230
holiko
Hakuna31
jerrold45
hill.karianne
casey.balistreri
skubi
Krysia1
Grzesiek13
Zdzisio92
Pistacja
Sara212
penopa
franek
bociek
dukać29
Maxim
Molly Poll
Martynika
armatus
janek332
Aralka
darek33232
ragi27
adamikas88
blobers
MartaM
jalinka
Meliza
patcat
PatkaM
Daniel332
ozonee
47 posters

Strona 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

robicie zakupy przez internet? - Page 2 Empty Re: robicie zakupy przez internet?

Pisanie by Sara212 Pon Wrz 20, 2021 9:51 am

Myślę że w tych czasach wszyscy robią zakupy przez Internet. Bo to przecież wygodna opcja. Można tak zamówić i kupić wszystko co potrzeba.


_________________________________________________________
Zbiorniki dwupłaszczowe

Sara212
Oblatywacz
Oblatywacz

Liczba postów : 104
Join date : 25/03/2021

Powrót do góry Go down

robicie zakupy przez internet? - Page 2 Empty Re: robicie zakupy przez internet?

Pisanie by Pistacja Pon Paź 25, 2021 1:21 pm

No wiadomo, ze tak! Smile moim zdaniem w sieci robi się najlepsze zakupy. Na pewno na https://lovita.pl/ masz duży wybór i moim zdaniem najlepiej w takich kupować

Pistacja
Oblatywacz
Oblatywacz

Liczba postów : 135
Join date : 25/10/2021

Powrót do góry Go down

robicie zakupy przez internet? - Page 2 Empty Re: robicie zakupy przez internet?

Pisanie by PatkaM Sob Lis 20, 2021 1:27 pm

A kto w tych czasach nie robi:) Pandemia tez na pewno umocniła rynek e-commerce i takich zakupów robimy coraz więcej. Kupując online mogę na spokojnie sobie wszystko przemyśleć, przeanalizować i to jest super. Też artykuły takie jak https://magazyn.ceneo.pl/artykuly/iphone-13-mini-vs-iphone-12-mini pomagają w podjęciu ostatecznej decyzji.

PatkaM
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 80
Join date : 06/10/2019

Powrót do góry Go down

robicie zakupy przez internet? - Page 2 Empty Re: robicie zakupy przez internet?

Pisanie by penopa Sob Lis 27, 2021 3:14 am

W takcie takich promocji jakie teraz są to grzechem byłoby nie sprawdzać ofert online. Pełno produktów w tym tygodniu zamówiłam z tego sklepu https://www.bee.pl/9300-suplementy-diety-na-odchudzanie . Ceny czasami potrafią tam spaść tak mocno że nie opłaca mi się robić zakupów w centrach handlowych gdyż na pewno będą miały wyższe ceny

penopa
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 175
Join date : 17/12/2020

Powrót do góry Go down

robicie zakupy przez internet? - Page 2 Empty Re: robicie zakupy przez internet?

Pisanie by bociek Pon Gru 06, 2021 6:00 pm

Jeżeli lubicie zakupy przez internet, to myślę że wtyczka od Net-Pocket sprawdzi się u was idealnie. Pozwala ona otrzymać cashback za zrobione zakupy w wielu różnych sklepach. Zajrzyjcie sobie na ich stronę a poznacie więcej szczegółów tej oferty.

bociek
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 345
Join date : 18/07/2021

Powrót do góry Go down

robicie zakupy przez internet? - Page 2 Empty Re: robicie zakupy przez internet?

Pisanie by Maxim Nie Gru 12, 2021 9:37 am

Warto oczywiście, w internecie można zawsze szybko porównać wiele sklepów oferujących te same rzeczy i tak wybrać najbardziej korzystną ofertę. Tu nic lepiej się nie sprawdza niż porównywarki jak Ceneo. Kupując sprzęty i nie tylko polecam skorzystać z takiej pomocy. Przy zakupie xiaomi redmi note 9 właśnie tym się posiłkowałam.

Maxim
Oblatywacz
Oblatywacz

Liczba postów : 110
Join date : 08/10/2019

Powrót do góry Go down

robicie zakupy przez internet? - Page 2 Empty Re: robicie zakupy przez internet?

Pisanie by Zdzisio92 Pon Gru 13, 2021 5:40 pm

Jasne, że tak. Wybór jest znacznie większy w sieci i ceny bardziej atrakcyjne. Dlatego zdecydowanie wolę zakupy w sklepach internetowych. Ostatnio zamawiałam buty ze strony https://www.filippo.pl/pl/menu/damskie/kozaki/kozaki-za-kolano-387

Zdzisio92
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 1382
Join date : 19/11/2021

Powrót do góry Go down

robicie zakupy przez internet? - Page 2 Empty Re: robicie zakupy przez internet?

Pisanie by Grzesiek13 Wto Gru 21, 2021 8:34 am

Czy wasze dzieci mają szumiące misie? Czytałam o tych zabawkach na stronie https://www.sn2.eu/kobieta/19383-jak-pomoc-niemowlakowi-spokojniej-zasnac.html chyba kupię takiego przytulaka na prezent dla siostrzenicy. Co myślicie?

Grzesiek13
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 495
Join date : 26/03/2021

Powrót do góry Go down

robicie zakupy przez internet? - Page 2 Empty Re: robicie zakupy przez internet?

Pisanie by Grzesiek13 Czw Sty 27, 2022 9:16 am

Ja właśnie często zamawiam sobie na hurtownia odzieży używanej i jak dla mnie jest to najlepsza opcja poniewaz nie wydaje tyle pieniędzy na ubrania a są one równie dobrej jakości jak nowe z sieciówki ponieważ te używane również mają metki więc mamy pewność skąd one są. Polecam wam zaglądnąć sobie do nich a na pewno coś zamówicie.

Grzesiek13
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 495
Join date : 26/03/2021

Powrót do góry Go down

robicie zakupy przez internet? - Page 2 Empty Re: robicie zakupy przez internet?

Pisanie by Krysia1 Czw Sie 25, 2022 6:32 pm

Jeśli chodzi o zakupy internetowe to ja je uwielbiam bo pozwalają sporo zaoszczędzić i zakupić niemal wszystko bez wychodzenia z domu. Jak potrzebujesz podręczników do szkoły to masz je tutaj https://www.taniaksiazka.pl/chemia-3-podrecznik-dla-liceum-i-technikum-zakres-podstawowy-rafal-szmigielski-p-1527840.html Księgarnia ma bogatą ofertę więc każdy coś znajdzie.

Krysia1
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 435
Join date : 30/07/2022

Powrót do góry Go down

robicie zakupy przez internet? - Page 2 Empty Re: robicie zakupy przez internet?

Pisanie by skubi Czw Gru 08, 2022 3:11 pm

Moim zdaniem, warto również zainteresować się w wolnej chwili propozycjami na stronie tego sklepu zam-met.com , ponieważ widziałam że to świetnie specjaliści jeżeli chodzi o wszelkiego rodzaju zamki błyskawiczne i nie tylko. Przyjrzyjcie sobie w wolnej chwili ich ofertę, a myślę że nie będziecie rozczarowani ich asortymentem.

skubi
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 294
Join date : 12/08/2021

Powrót do góry Go down

robicie zakupy przez internet? - Page 2 Empty Re: robicie zakupy przez internet?

Pisanie by casey.balistreri Pią Gru 09, 2022 9:05 am

Jest to bardzo wygodne rozwiązanie w czasach, w których wszyscy jesteśmy zabiegani

casey.balistreri
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 4
Join date : 09/12/2022
Age : 35
Skąd : Poznań

Powrót do góry Go down

robicie zakupy przez internet? - Page 2 Empty Re: robicie zakupy przez internet?

Pisanie by hill.karianne Pią Gru 09, 2022 9:12 pm

Kilka-kilkanaście razy w miesiącu zamawiam coś przez Internet

hill.karianne
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 4
Join date : 09/12/2022
Age : 37
Skąd : Częstochowa

Powrót do góry Go down

robicie zakupy przez internet? - Page 2 Empty Re: robicie zakupy przez internet?

Pisanie by jerrold45 Nie Gru 11, 2022 3:02 pm

Aktualnie to większość rzeczy zamawiam przez internet.

jerrold45
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 4
Join date : 11/12/2022
Age : 36
Skąd : Prochowice

Powrót do góry Go down

robicie zakupy przez internet? - Page 2 Empty Re: robicie zakupy przez internet?

Pisanie by Hakuna31 Nie Gru 11, 2022 5:21 pm

Jak myślicie, czy obecny wzrost cen paliw wpłynie na koszty nadawania przesyłki? Przeglądałem różne portale informacyjne i natrafiłem na bardzo interesujący artykuł na stronie - https://www.syneko.pl/czy-wzrost-cen-paliw-wplynie-na-koszty-nadawania-przesylek .

Hakuna31
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 567
Join date : 20/11/2021

Powrót do góry Go down

robicie zakupy przez internet? - Page 2 Empty Re: robicie zakupy przez internet?

Pisanie by holiko Pon Gru 12, 2022 7:47 pm

owszem i to coraz częsciej. kiedyś kompletnie nie byliśmy przekonani do zakupów online jednak teraz nie wyobrażamy sobie inaczej. a ostatnim moim zakupem i trafem w dziesiątkę był Holisten https://odzywianie.wprost.pl/diety/10656964/holisten-czy-ta-metoda-pomoze-ci-schudnac.html - suplement, dzieki któremu walczę o swoją wymarzoną sylwetkę. oby mi się udało bo póki co efekty są bardzo fajne

holiko
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 1
Join date : 12/12/2022

Powrót do góry Go down

robicie zakupy przez internet? - Page 2 Empty Re: robicie zakupy przez internet?

Pisanie by kamila230 Nie Gru 18, 2022 11:55 am

W ostatnim czasie to tylko kupuję w internecie. Ostatnio kupiłam sobie umywalkę do łazienki https://homelux.pl/40/umywalki/ (prowadzę remont). Jest o wiele taniej i nie trzeba marnować czasu na dojazd do sklepu, parkowanie itp. Polecam taki styl życia Very Happy

kamila230
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 8
Join date : 01/08/2022

Powrót do góry Go down

robicie zakupy przez internet? - Page 2 Empty Re: robicie zakupy przez internet?

Pisanie by ebony.klocko Nie Gru 18, 2022 5:57 pm

Ja to nie wyobrażam sobie życia bez robienia zakupów przez internet.
ebony.klocko
ebony.klocko
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 4
Join date : 18/12/2022
Age : 36
Skąd : Łańcut

Powrót do góry Go down

robicie zakupy przez internet? - Page 2 Empty Re: robicie zakupy przez internet?

Pisanie by franka Wto Gru 27, 2022 1:53 pm

Zakupy przez internet to przede wszystkim spora wygoda,brak kolejek i tłumów, a dodatkowo spory wybór produktów. W takich sklepach kupuję nie tylko produkty agd, książki, płyty czy kosmetyki, ale też artykuły spożywcze,a zwłaszcza różnego rodzaju eko żywność

franka
Wpadam tu
Wpadam tu

Liczba postów : 16
Join date : 01/03/2022

Powrót do góry Go down

robicie zakupy przez internet? - Page 2 Empty Re: robicie zakupy przez internet?

Pisanie by lugolka Sob Mar 11, 2023 9:28 am

Czy przez internet kupujecie też podręczniki szkolne? Ja ostatnio musiałam kupić książki do religii do szkoły podstawowe. Inne podręczniki dzieci dostały w szkole za darmo.

lugolka
Wpadam tu
Wpadam tu

Liczba postów : 28
Join date : 07/04/2022

Powrót do góry Go down

robicie zakupy przez internet? - Page 2 Empty Re: robicie zakupy przez internet?

Pisanie by fiołek Wto Mar 21, 2023 11:13 am

Przyznam szczerze, że jeżeli chodzi o wszelkiego rodzaju akcesoria do lutowania, to najczęściej zamawiam je przez internet. Mam wrażenie, że w sieci można znaleźć o wiele większy wybór różnorodnych narzędzi i dodatków do nich, więc i wam proponuję przejrzeć różnorodne sklepy online jak np. https://mateomarket.pl/akcesoria-do-lutowania,c1740.html. Zajrzyjcie sobie tam, a może akurat coś przypadnie wam do gustu

fiołek
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 228
Join date : 21/02/2023

Powrót do góry Go down

robicie zakupy przez internet? - Page 2 Empty Re: robicie zakupy przez internet?

Pisanie by Zdzisio92 Sob Mar 25, 2023 8:09 am

Zamawianie usług przez internet staje się coraz bardziej popularne wśród konsumentów. Dzięki temu, że wiele firm oferuje swoje usługi online, klienci mogą łatwo i szybko porównać oferty oraz wybrać najlepszą dla siebie. Porównywarki internetowe są jednym z przykładów usług, które umożliwiają porównanie ofert różnych operatorów w jednym miejscu. Jedną z nich jest https://panwybierak.pl , gdzie sprawdzicie oferty na internet, sieci komórkowe, czy telewizję.

Zdzisio92
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 1382
Join date : 19/11/2021

Powrót do góry Go down

robicie zakupy przez internet? - Page 2 Empty Re: robicie zakupy przez internet?

Pisanie by lulu88 Pią Mar 31, 2023 3:31 pm

Czy szukasz oryginalnego i smacznego prezentu dla swoich bliskich? Odwiedź stronę https://smaczajama.pl/pl/p/Pudelko-Delikatesowe-Tropikalny-Turkus/13127 i odkryj wyjątkowe pudełko delikatesowe, w którym znajdziesz pyszne i zdrowe przekąski. To idealny prezent na specjalną okazję, który z pewnością zrobi wrażenie na twoich najbliższych.

lulu88
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 63
Join date : 23/12/2022

Powrót do góry Go down

robicie zakupy przez internet? - Page 2 Empty Re: robicie zakupy przez internet?

Pisanie by Vookk32 Sro Kwi 19, 2023 8:39 pm

Ja lubię zakupy online, bo to wygoda i łatwiejszy dostęp do informacji o produktach i cenach dzięki internetowi, co pozwala im porównywać oferty różnych sklepów i dokonywać bardziej świadomych zakupów. A to dla mnie bardzo ważne. Wiele sklepów oferuję opcję Click & Collect - https://www.biznes.biz.pl/click-collect-jakie-ma-zalety/ , więc takie zakupy to w ogóle są szybkie i przyjemne.

Vookk32
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 85
Join date : 17/02/2023

Powrót do góry Go down

robicie zakupy przez internet? - Page 2 Empty Re: robicie zakupy przez internet?

Pisanie by Grzesiek13 Czw Kwi 20, 2023 8:23 am

Według mnie zakupy w sklepach internetowych to spora wygoda i oszczędność czasu.

Reklama : króćce producent

Grzesiek13
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 495
Join date : 26/03/2021

Powrót do góry Go down

robicie zakupy przez internet? - Page 2 Empty Re: robicie zakupy przez internet?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach