Forum biznesowo pracowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

budujesz czy wynajmujesz swoje mieszkanko?

4 posters

Go down

budujesz czy wynajmujesz swoje mieszkanko? Empty budujesz czy wynajmujesz swoje mieszkanko?

Pisanie by landrynka Pon Kwi 17, 2023 5:41 pm

Stawiasz na budowlankę, a może wynajmujesz, mieszkasz u rodziców czy znajomych?

landrynka
Wpadam tu
Wpadam tu

Liczba postów : 18
Join date : 23/01/2022

Powrót do góry Go down

budujesz czy wynajmujesz swoje mieszkanko? Empty Re: budujesz czy wynajmujesz swoje mieszkanko?

Pisanie by franka Pon Kwi 17, 2023 6:05 pm

Ja zastanawiałam się nad budową domu,przeglądając kilka ofert, natrafiłam na informację o domach szkieletowych stawianych szybko i sprawnie przez firmę https://skandhouse.pl/
Jest to producent domów szkieletowych, który z powodzeniem stosuje technologię Steico, są to doskonale przemyślane i dopracowane systemy budowy domów ze szkieletu drewnianego, trwałego i nowoczesnego. Ich domy dzięki temu cieszą się sporym zainteresowaniem. Według mnie to lepsze niż ciągły wynajem czy spanie kątem u znajomych.

franka
Wpadam tu
Wpadam tu

Liczba postów : 16
Join date : 01/03/2022

Powrót do góry Go down

budujesz czy wynajmujesz swoje mieszkanko? Empty Re: budujesz czy wynajmujesz swoje mieszkanko?

Pisanie by chris.mills Wto Kwi 18, 2023 9:41 am

Ja kupiłem dom z rynku wtórnego i jestem zadowolony. Wcześniej wynajmowałem.
chris.mills
chris.mills
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 4
Join date : 18/04/2023
Age : 30
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

budujesz czy wynajmujesz swoje mieszkanko? Empty Re: budujesz czy wynajmujesz swoje mieszkanko?

Pisanie by sowiet Czw Maj 04, 2023 5:36 pm

Poniekąd ja chcę powiedzieć, że także bardzo istotną kwestią jest to aby wiedzieć również czym kierować się właśnie przy wyborze tego nowego mieszkania. Gdy ktoś jest tym tematem zainteresowany to właśnie na stronie https://ronson.pl/blog/czym-kierowac-sie-wybierajac-nowe-mieszkanie/ bardzo fajnie o takich sprawach napisano.

sowiet
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 1042
Join date : 24/03/2021

Powrót do góry Go down

budujesz czy wynajmujesz swoje mieszkanko? Empty Re: budujesz czy wynajmujesz swoje mieszkanko?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach