Forum biznesowo pracowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Jakie sale konferencyjne nad morzem?

5 posters

Go down

Jakie sale konferencyjne nad morzem? Empty Jakie sale konferencyjne nad morzem?

Pisanie by czystyhary Czw Sie 22, 2019 11:01 am

Przychodzą wam do głowy namiary na jakieś fajne sale konferencyjne nad morzem?
Będę wdzięczna za jakieś podpowiedzi, bo chciałabym móc porównać kilka ofert i miejsc.
Tutaj https://herbalsglamping.eu/sala-konferencyjna/ mają całkiem fajnie to wszystko przygotowane na takich gości biznesowych.
Może ktoś kojarzy inne miejsca tego typu?
Chętnie sobie na nie zerknę Smile

czystyhary
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 88
Join date : 16/04/2014

Powrót do góry Go down

Jakie sale konferencyjne nad morzem? Empty Re: Jakie sale konferencyjne nad morzem?

Pisanie by jalinka Czw Wrz 26, 2019 8:30 am

Jeżeli konferencja to moim zdaniem wyłącznie w Hotelu Włoski w Poznaniu https://hotelwloski.pl/ . Będę tam właśnie swoją organizować, ale już dużo słyszałam o tym wyjątkowym miejscu. Kolega, który tam był, twierdzi, że wszystko przygotowują z wielką pasją i goście zawsze są zadowoleni. Poza tym panujący tam klimat bardzo sprzyja integrowaniu się pracowników. Mieli na miejscu też wynajęte pokoje dla gości.

jalinka
Wpadam tu
Wpadam tu

Liczba postów : 39
Join date : 05/02/2019

Powrót do góry Go down

Jakie sale konferencyjne nad morzem? Empty Re: Jakie sale konferencyjne nad morzem?

Pisanie by ozonee Sro Lip 08, 2020 6:43 am

Tak na szybko to nic mi nie przychodzi do głowy. Jednak wiem, że taka konferencja to bardzo duże wydarzenie na dość szeroką skalę. Dlatego też dobrze aby było wszystko na dość wysokim poziomie zorganizowane począwszy od sali. Jednak nie zawsze damy sobie radę sami, dlatego też zdecydowaliśmy się na agencję eventową Eventomi bo doskonale znają się na swojej pracy. Tutaj można liczyć na pełen profesjonalizm bez względu na rodzaj takiej konferencji.

ozonee
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 163
Join date : 06/06/2019

Powrót do góry Go down

Jakie sale konferencyjne nad morzem? Empty Re: Jakie sale konferencyjne nad morzem?

Pisanie by jalyn.wolf Czw Kwi 27, 2023 2:41 pm

Możecie polecić mi jakiś hotel w górach?
jalyn.wolf
jalyn.wolf
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 4
Join date : 27/04/2023

Powrót do góry Go down

Jakie sale konferencyjne nad morzem? Empty Re: Jakie sale konferencyjne nad morzem?

Pisanie by nadia.wolf Czw Kwi 27, 2023 4:00 pm

Też szukam takiej oferty.
nadia.wolf
nadia.wolf
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 4
Join date : 27/04/2023

Powrót do góry Go down

Jakie sale konferencyjne nad morzem? Empty Re: Jakie sale konferencyjne nad morzem?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach