Forum biznesowo pracowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

mieszkanie w Krakowie

+47
oza
adam446
lupka
prezes
elapiasek2
KasjuszMag
haag.joanie
fiołek
sauer.edwin
Enyo
Vookk32
urland3
hherzog
muvik
chloe81
anikola
Krysia1
Hommmar
henriette.schroeder
minka
skubi
Ewelaa213
szarlottka
Pistacja
Kacper77
Hakuna31
setka
Grzesiek13
Tymoteusz1
Zdzisio92
Ewakot677
bociek
Sowa90
ozonee
sowiet
PatkaM
andrzej33
darek33232
janek332
romek332
antoni333
jan22
karol332676776
karol44443
patcat
Daniel332
ragi27
51 posters

Strona 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

mieszkanie w Krakowie - Page 3 Empty Re: mieszkanie w Krakowie

Pisanie by chloe81 Pią Sty 20, 2023 10:55 am

Sprzedaż mieszkania wydaje się prostym zadaniem, jednak uzyskanie satysfakcjonującej ceny może już nie być tak łatwe. Oferując mieszkanie, warto uczciwie przedstawić jego stan, jednak istnieją sposoby, które sprawią, że będzie się ono prezentowało nieco korzystniej. Czy wiesz, gdzie publikować ogłoszenia? Przeczytajcie więcej w tym artykule - https://www.weranda.pl/podglad-artykulu/c1a2293012426086778955ed41b7becc180de95e
chloe81
chloe81
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 4
Join date : 20/01/2023
Age : 33
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

mieszkanie w Krakowie - Page 3 Empty Re: mieszkanie w Krakowie

Pisanie by minka Wto Sty 31, 2023 9:57 am

Kupienie mieszkania nie jest łatwe. Moim zdaniem najlepiej zacząć od określenia swoich potrzeb oraz dostępnego budżetu. Jak to mamy to możemy udać się na łowy zaczynając od okolicy, która nas najbardziej interesuje. Co dalej to możesz sobie przeczytać https://biznes.it/jak-kupic-nowe-mieszkanie-w-gdansku/ Jest tam parę ciekawych porad co robić i na co zwracać uwagę. Niestety, temat rzeka i wszystkiego w dwóch zdaniach nie da się opowiedzieć.

minka
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 190
Join date : 07/04/2022

Powrót do góry Go down

mieszkanie w Krakowie - Page 3 Empty Re: mieszkanie w Krakowie

Pisanie by muvik Pią Lut 10, 2023 11:00 am

Prawdę mówiąc, ja sama zastanawiam się nad tym, co mogę zrobić i jak ma wyglądać dla nas coś ważnego. No i jeśli już, to ja myślę o budowie mimo wszystko. Co prawda będzie to niewielki dom i drewniany, czyli Sosenka 5 w wariancie B od MG Projekt https://www.mgprojekt.com.pl/sosenka-5-wariant-b, ale zawsze coś własnego i tyle.

muvik
Wpadam tu
Wpadam tu

Liczba postów : 21
Join date : 15/01/2021

Powrót do góry Go down

mieszkanie w Krakowie - Page 3 Empty Re: mieszkanie w Krakowie

Pisanie by skubi Nie Lut 19, 2023 6:13 pm

Jeżeli myślicie nad zakupem mieszkania i zastanawiacie się, w jakiej lokalizacji najlepiej byłoby zacząć szukać, to ja od siebie proponuję wam zwrócić uwagę na propozycję od https://slawbud.pl/osiedle-naturalife/. Moim zdaniem mają naprawdę ciekawe lokum na sprzedaż, więc może warto byłoby to rozważyć. Dajcie znać, co na ich temat uważacie.

skubi
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 294
Join date : 12/08/2021

Powrót do góry Go down

mieszkanie w Krakowie - Page 3 Empty Re: mieszkanie w Krakowie

Pisanie by hherzog Pon Mar 06, 2023 12:09 pm

Zanim wpiszesz w wyszukiwarkę „ogłoszenia nieruchomości”, by znaleźć odpowiedni portal, na którym zamieścisz swoją ofertę, przygotuj rzetelne ogłoszenie. Postaraj się spojrzeć na swoje mieszkanie z perspektywy osoby szukającej lokum.


________________________
Jak napisać skuteczne ogłoszenie o mieszkaniu na wynajem?
hherzog
hherzog
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 1
Join date : 06/03/2023
Age : 34
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

mieszkanie w Krakowie - Page 3 Empty Re: mieszkanie w Krakowie

Pisanie by urland3 Wto Mar 21, 2023 4:37 pm

W ogóle kwestia pożyczek i mieszkań bardzo różnie się kończy. Ja uważam, że zanim podejmiecie jakiekolwiek zobowiązanie finansowe, powinniście to dwukrotnie przemyśleć. Nie bez przyczyny teraz dostępny jest skup nieruchomości zadłużonych. Pamiętajcie, że chodzi o Waszą odpowiedzialność.

urland3
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 184
Join date : 22/01/2023

Powrót do góry Go down

mieszkanie w Krakowie - Page 3 Empty Re: mieszkanie w Krakowie

Pisanie by Vookk32 Nie Mar 26, 2023 9:40 am

Tutaj https://wroclaw.mdr.pl/ popatrzcie sobie na mieszkania, jakie mają powstać we Wrocławiu w ramach najmu instytucjonalnego. Super sprawa i fajny standard mieszkań. Do tego 15 lat ulgi na czynsz, co w ogóle jest opłacalne. Zapoznajcie się ze szczegółami i składajcie wnioski.

Vookk32
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 85
Join date : 17/02/2023

Powrót do góry Go down

mieszkanie w Krakowie - Page 3 Empty Re: mieszkanie w Krakowie

Pisanie by Enyo Sro Kwi 12, 2023 5:28 pm

Ostatnio zastanawiałem się, czy nie byłoby to dobrym pomysłem dla mnie i mojej rodziny, żebym sprzedał swoje mieszkanie w bloku i zainwestował w domy szeregowe koszalin. Zakup domku szeregowego ma swoje zalety. Przede wszystkim, jest to zazwyczaj tańsze rozwiązanie niż zakup wolnostojącego domu, a jednocześnie daje nam większą przestrzeń i prywatność niż mieszkanie w bloku. Dodatkowo, często domki szeregowe znajdują się w spokojnych, zielonych dzielnicach, co z pewnością jest dużym plusem dla osób ceniących sobie kontakt z naturą. Co o tym myślicie ?
Enyo
Enyo
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 86
Join date : 04/03/2023
Age : 34

Powrót do góry Go down

mieszkanie w Krakowie - Page 3 Empty Re: mieszkanie w Krakowie

Pisanie by Vookk32 Pon Kwi 17, 2023 9:25 pm

Dużym problemem w przypadku małego mieszkania moze być problem z przechowywaniem deski do prasowania. Jeśli nie ma się na nią miejsca w szafie lub jakimś kącie to wtedy można wykorzystać miejsce pod łóżkiem lub kanapą - deska do prasowania złożona zajmuje niewiele miejsca, więc może być przechowywana pod łóżkiem lub kanapą. Dobrą opcją jest też stosowanie specjalnych uchwytów i powieszenie jej na ścianie. Tutaj https://www.domyiogrody.pl/jak-przechowywac-deske-do-prasowania/ poczytajcie o tym.

Vookk32
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 85
Join date : 17/02/2023

Powrót do góry Go down

mieszkanie w Krakowie - Page 3 Empty Re: mieszkanie w Krakowie

Pisanie by Grzesiek13 Czw Kwi 20, 2023 8:22 am

Jakie macie zdanie na temat obecnych cen mieszkań w Krakowie?

Reklama : króćce producent

Grzesiek13
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 495
Join date : 26/03/2021

Powrót do góry Go down

mieszkanie w Krakowie - Page 3 Empty Re: mieszkanie w Krakowie

Pisanie by Ewelaa213 Czw Kwi 20, 2023 9:51 am

Ja również szukałam ostatnio mieszkania w Krakowie ponieważ przeprowadzamy się tam z mężem i nie chcemy wynajmowac tylko mieszkać na spokojnie na swoim. Idealną stroną do szukania okazała się https://www.ekopark.pl/aktualnosci/nowe-mieszkania-bronowice-krakow/ mają tam wiele opcji z różnymi metrażami więc na pewno znajdziecie coś dla siebie. Polecam

Ewelaa213
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 66
Join date : 07/03/2022

Powrót do góry Go down

mieszkanie w Krakowie - Page 3 Empty Re: mieszkanie w Krakowie

Pisanie by sauer.edwin Sro Kwi 26, 2023 2:29 pm

Marzy mi się mieszkanie w Krakowie na poddaszu Smile
sauer.edwin
sauer.edwin
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 4
Join date : 26/04/2023
Age : 33
Skąd : Opole

Powrót do góry Go down

mieszkanie w Krakowie - Page 3 Empty Re: mieszkanie w Krakowie

Pisanie by fiołek Nie Kwi 30, 2023 10:40 am

Moim zdaniem, jeżeli interesują cię szklane zabudowy balkonowe, to najlepiej skontaktować się z kimś, kto zajmuje się tym na co dzień. Słyszałam, że tutaj https://lumon.com/pl/szklane-zabudowy/balkony można znaleźć kilka ciekawych rozwiązań, więc może warto byłoby się do nich zgłosić w tej sprawie. Dajcie znać co na ich temat sądzicie

fiołek
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 228
Join date : 21/02/2023

Powrót do góry Go down

mieszkanie w Krakowie - Page 3 Empty Re: mieszkanie w Krakowie

Pisanie by Grzesiek13 Czw Maj 11, 2023 4:34 pm

W moim domu chciałem stworzyć praktyczne i piekne wnętza, który zwrócą uwage moich gości. Jeżeli są tutaj osoby, które są zainteresowane tematem remontów i aranżacji wnętrz, to z pewnością będziecie zainteresowani poradami z artykułu na stronie - fototapety tappy.pl .

Grzesiek13
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 495
Join date : 26/03/2021

Powrót do góry Go down

mieszkanie w Krakowie - Page 3 Empty Re: mieszkanie w Krakowie

Pisanie by setka Wto Maj 23, 2023 10:02 am

Na Turniejowej sa jeszcze dostępne mieszkania, gdybyście faktycznie byli zainteresowani. Tutaj https://www.ekopark.pl/turniejowa-59/lokalizacja/ znajdziecie więcej informacji na temat samej inwestycji, jak i lokalizacji.

setka
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 351
Join date : 11/08/2021

Powrót do góry Go down

mieszkanie w Krakowie - Page 3 Empty Re: mieszkanie w Krakowie

Pisanie by Ewelaa213 Pią Cze 23, 2023 2:24 pm

Ja u siebie na mieszkaniu wykorzystałam fototapety po namowie mojej koleżanki. Poleciła mi również przeczytać artykuł https://www.doradcakosmetyczny.pl/sypialnia-w-stylu-boho-jak-urzadzic-sypialnie-w-stylu-boho który pomógł mi wybrac odpowiedni wzór do sypialni i teraz fajnie ze soba wszystko współgra. Polecam wam poniewaz warto

Ewelaa213
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 66
Join date : 07/03/2022

Powrót do góry Go down

mieszkanie w Krakowie - Page 3 Empty Re: mieszkanie w Krakowie

Pisanie by haag.joanie Pon Lip 03, 2023 11:55 am

Przed zakupem domu czy mieszkania należy upewnić się również, czy aktualny właściciel nie zalega z zapłatą podatku od nieruchomości lub za media. Istotną kwestią jest to, czy dany adres nie posłużył właścicielowi do zarejestrowania działalności gospodarczej.


___________________________
Na co zwrócić uwagę podczas kupowania mieszkania?
haag.joanie
haag.joanie
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 1
Join date : 03/07/2023
Age : 33
Skąd : Poznań

Powrót do góry Go down

mieszkanie w Krakowie - Page 3 Empty Re: mieszkanie w Krakowie

Pisanie by KasjuszMag Czw Lip 06, 2023 5:33 am

Szukasz nowoczesnego i komfortowego mieszkania w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Bydgoszczy? Sprawdź ofertę nowych mieszkań w Górzyskowie. Nowe mieszkania Bydgoszcz Górzyskowo to doskonałe rozwiązanie dla osób, które pragną mieszkać w spokojnej i zielonej okolicy, jednocześnie mając łatwy dostęp do miejskich atrakcji i udogodnień. Te nowoczesne mieszkania oferują wysoki standard wykończenia, przestronne wnętrza i dogodne rozwiązania przestrzenne. Dodatkowo, dzięki starannie zaprojektowanym osiedlom, mieszkańcy mogą korzystać z różnych udogodnień, takich jak tereny rekreacyjne, place zabaw czy parkingi. Wybierając nowe mieszkanie w Górzyskowie, możesz cieszyć się komfortem i spokojem, będąc jednocześnie blisko wszystkich atrakcji miasta.


KasjuszMag
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 97
Join date : 06/04/2022

Powrót do góry Go down

mieszkanie w Krakowie - Page 3 Empty Re: mieszkanie w Krakowie

Pisanie by Grzesiek13 Czw Lip 06, 2023 12:50 pm

Chciałbym Wam polecić stronę, na której znajdziecie deweloper Białystok - mDevelopment, który posiada w ofercie najróżniejsze mieszkania i domy w rejonie Białegostoku. Jeżeli jesteście zainteresowani ich ofertą, to wszelkie informacje znajdziecie na stronie.

Grzesiek13
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 495
Join date : 26/03/2021

Powrót do góry Go down

mieszkanie w Krakowie - Page 3 Empty Re: mieszkanie w Krakowie

Pisanie by elapiasek2 Wto Lip 18, 2023 9:40 am

Polecam Wam biuro nieruchomości w Krakowie - Krakow real estate - najlepsze biuro, z jakim miałam do czynienia Smile

elapiasek2
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 1
Join date : 18/07/2023

https://estatelewinvest.pl/

Powrót do góry Go down

mieszkanie w Krakowie - Page 3 Empty Re: mieszkanie w Krakowie

Pisanie by prezes Nie Lip 30, 2023 6:58 pm

Mieszkanko w Krakowie, już sobie wyobrażam, jakie tam są ceny, strach nawet pomyśleć. Takie mieszkanie trzeba od razu ubezpieczyć, nigdy nie wiadomo, co człowieka może spotkać. Rozważam propozycję TUEuropa https://tueuropa.pl/. Co sądzicie o zakresie tego ubezpieczenia mieszkania i domu?
prezes
prezes
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 95
Join date : 18/03/2022

Powrót do góry Go down

mieszkanie w Krakowie - Page 3 Empty Re: mieszkanie w Krakowie

Pisanie by KasjuszMag Pon Lip 31, 2023 10:50 am

Jak urządzić mały salon z jadalnią? Mały salon z jadalnią może stać się funkcjonalną i przytulną przestrzenią. Zastanów się nad wyborem mebli wielofunkcyjnych, na przykład stół rozkładany lub stolik kawowy z pojemnikami na przechowywanie. Optycznie powiększ przestrzeń stosując jasne kolory ścian, lekkie zasłony i lustra. Wybierz oświetlenie, które stworzy przytulny nastrój, ale nie zabierze zbyt wiele miejsca. Minimalizuj ilość dekoracji, aby uniknąć nadmiaru. Dobrze dobrane dodatki i funkcjonalność to klucz do urządzenia małego salonu z jadalnią.


KasjuszMag
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 97
Join date : 06/04/2022

Powrót do góry Go down

mieszkanie w Krakowie - Page 3 Empty Re: mieszkanie w Krakowie

Pisanie by Grzesiek13 Pon Lip 31, 2023 1:53 pm

Mogę Wam wszystkim polecić ofertę dewelopera, z której sam skorzystałem i jestem naprawdę bardzo zadowolony z decyzji. Jeżeli zastanawiacie się nad zakupem nowego mieszkania, to polecam Wam sprawdzić ofertę nowoczesnego dewelopera z Krakowa - https://www.ekopark.pl/turniejowa-59/o-inwestycji/ .

Grzesiek13
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 495
Join date : 26/03/2021

Powrót do góry Go down

mieszkanie w Krakowie - Page 3 Empty Re: mieszkanie w Krakowie

Pisanie by lupka Czw Sie 03, 2023 3:53 pm

Czy potrzebujesz pomocy związanej ze sprzedażą mieszkania w temacie skup mieszkań Warszawa? W ten sposób można sprawnie zbyć nieruchomość nawet taką wymagająca remontu.

lupka
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 208
Join date : 13/10/2022

Powrót do góry Go down

mieszkanie w Krakowie - Page 3 Empty Re: mieszkanie w Krakowie

Pisanie by lupka Pią Sie 04, 2023 10:32 am

Witaj! Czy ktoś miał doświadczenie czymś takim jak wyrok eksmisyjny z prawem do lokalu socjalnego ? Byłbym wdzięczny za wszelkie informacje i rady w tej trudnej sytuacji.

lupka
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 208
Join date : 13/10/2022

Powrót do góry Go down

mieszkanie w Krakowie - Page 3 Empty Re: mieszkanie w Krakowie

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach