Forum biznesowo pracowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Robicie już jakieś plany na wakacje?

+24
Justyna
geo52
jowiłka
Kacper77
Alberto
Leprikon
wodna12
Krysia1
Mixon2
nina83
bociek
simik
Zdzisio92
nikas
Kostela
Grzesiek13
PatkaM
Tymoteusz1
janek332
Daniel332
roman332
domipol
czystyhary
isana
28 posters

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Go down

Robicie już jakieś plany na wakacje? - Page 2 Empty Re: Robicie już jakieś plany na wakacje?

Pisanie by Justyna Pią Mar 31, 2023 9:18 am

Ja póki co może nie mam jakiś wielkich planów wakacyjnych, ale już jakieś pomysły na urlop mam. Chociażby chcę wybrać się aktualnie do fajnego spa na weekend nad morzem, aby nieco złapać oddechu i wypocząć tak na spokojnie. Myślę, że postawię na Sandra SPA w Pogorzelicy.

Justyna
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 186
Join date : 01/03/2023

Powrót do góry Go down

Robicie już jakieś plany na wakacje? - Page 2 Empty Re: Robicie już jakieś plany na wakacje?

Pisanie by xgoodwin Wto Kwi 11, 2023 1:08 pm

W tym roku chciałabym pojechać nad polskie morze. Już dawno nie byłam.
xgoodwin
xgoodwin
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 4
Join date : 11/04/2023
Age : 34
Skąd : Łańcut

Powrót do góry Go down

Robicie już jakieś plany na wakacje? - Page 2 Empty Re: Robicie już jakieś plany na wakacje?

Pisanie by Grzesiek13 Sro Kwi 12, 2023 3:20 pm

Jakie macie plany na tegoroczne wakacje?

Reklama : Jak schudnąć

Grzesiek13
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 495
Join date : 26/03/2021

Powrót do góry Go down

Robicie już jakieś plany na wakacje? - Page 2 Empty Re: Robicie już jakieś plany na wakacje?

Pisanie by fiołek Pią Kwi 21, 2023 10:09 am

Cześć. Jeżeli planujecie w najbliższym czasie wyjazd na wakacje i chcielibyście kupić porządne maski do nurkowania, to widziałam, że tutaj https://divefactory24.pl/abc/maski-nurkowe mają w tym temacie całkiem sporą wiedzę. Najlepiej będzie osobiście przejrzeć sobie ich ofertę, a wtedy Będziecie w stanie zapoznać się z tym co mogą wam zaoferować.

fiołek
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 228
Join date : 21/02/2023

Powrót do góry Go down

Robicie już jakieś plany na wakacje? - Page 2 Empty Re: Robicie już jakieś plany na wakacje?

Pisanie by jowiłka Czw Sie 31, 2023 7:02 am

Niestety dopiero się dowiedziałam, że mój urlop w wrześniu się nie odbędzie. Dlatego muszę zmienić plany i poszukać czegoś w okresie zimowym. Zastanawiam się nad rezerwacją pobytu w tym miejscu https://www.niedzwiedziaresidence.pl/. Czy ktoś z was, rezerwował tam kiedyś pokój?

jowiłka
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 88
Join date : 21/11/2021

Powrót do góry Go down

Robicie już jakieś plany na wakacje? - Page 2 Empty Re: Robicie już jakieś plany na wakacje?

Pisanie by welly32 Sro Wrz 13, 2023 3:59 pm

Myślę, że przed zaplanowaniem wakacji warto oczytać się w temacie, aby wiedzieć kiedy pojechać, jak się przygotować i co warto zwiedzić. Pod adresem: https://nomade.pl/articles/pogoda-i-temperatury-na-mauritiusie-kiedy-zaplanowac-ekskluzywne-wakacje jest jeden z artykułów, który w ostatnim czasie mocno mnie zaciekawił.

welly32
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 83
Join date : 17/05/2023

Powrót do góry Go down

Robicie już jakieś plany na wakacje? - Page 2 Empty Re: Robicie już jakieś plany na wakacje?

Pisanie by Hakuna31 Pią Wrz 15, 2023 7:38 am

Gdzie w tym roku spędziliście wakacje?

czesanka silikonowa

Hakuna31
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 567
Join date : 20/11/2021

Powrót do góry Go down

Robicie już jakieś plany na wakacje? - Page 2 Empty Re: Robicie już jakieś plany na wakacje?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach