Forum biznesowo pracowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Angielski online?

+2
Alfa
Kaszmirka
6 posters

Go down

Angielski online? Empty Angielski online?

Pisanie by Kaszmirka Pon Paź 24, 2022 8:30 am

Szukam szkoły obojętnie z jakiego rejonu Polski, która profesjonalnie nauczy mnie angielskiego przez net. Polecicie jakąś?

Kaszmirka
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 93
Join date : 08/03/2014

Powrót do góry Go down

Angielski online? Empty Re: Angielski online?

Pisanie by Alfa Wto Paź 25, 2022 9:40 am

Córka robiła kurs angielskiego w czasie pandemii kiedy wszelka nauka stacjonarna była zakazana. Okazało się że tak jej się ta forma nauczania podoba, iż robi juz kolejny kurs przez internet, nie językowy, ale podnoszący kwalifikacje zawodowe Smile
Uczyła się w tej szkole https://www.ih.com.pl/wroclaw/ i bardzo sobie chwali ich poziom prowadzenia zdalnych zajęć Smile

Alfa
Oblatywacz
Oblatywacz

Liczba postów : 111
Join date : 14/03/2014

Powrót do góry Go down

Angielski online? Empty Re: Angielski online?

Pisanie by alexvall Sob Paź 29, 2022 9:55 am

There is a lot of information on the Internet to learn English on your own. But if you still need a teacher, I like englishdom.com.

alexvall
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 2
Join date : 29/10/2022

Powrót do góry Go down

Angielski online? Empty Re: Angielski online?

Pisanie by karek7 Wto Sty 10, 2023 9:47 pm

Angielskiego można się nauczyć samodzielnie w domu i nawet mamy mające dzieci się tego podejmują. Tutaj https://speakingo.com/angielski-dla-mamy-w-domu-nauka/ czytałam o tym, jak jest to możliwe. Pomocna jest aplikacja Speakingo, dzięki której można ćwiczyć wymowę z komputerem czy telefonem. To jak nauka z nauczycielem. Taki kurs online to dobra opcja dla mam, które są dużo czasu w domu.

karek7
Wpadam tu
Wpadam tu

Liczba postów : 38
Join date : 05/01/2023

Powrót do góry Go down

Angielski online? Empty Re: Angielski online?

Pisanie by ugislason Czw Lut 09, 2023 4:02 pm

Na czym polega główna przeszkoda, która nie pozwala większości z nas opanować kilku języków obcych, a przynajmniej jednego lub dwóch w stopniu biegłym? Bardzo łatwo znaleźć wymówkę w postaci braku czasu lub ograniczonego talentu do nauki języków.


_____________________
platforma do nauki angielskiego
ugislason
ugislason
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 1
Join date : 09/02/2023
Age : 33
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Angielski online? Empty Re: Angielski online?

Pisanie by bociek Wto Gru 19, 2023 3:00 pm

Nie ukrywam, że ja największy problem miałam z dogadaniem się w obcym języku na zagranicznej wycieczce. Pomogła mi oczywiście praktyka Smile Od siebie proponuję jeszcze przejrzeć sobie tego typu filmiki https://youtu.be/AJ2P9EkUrxE?si=Il9WwCds3Aii5nX9 ponieważ zawierają one wiele cennych wskazówek na ten temat. Myślę, że nie będziecie żałować Smile

bociek
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 345
Join date : 18/07/2021

Powrót do góry Go down

Angielski online? Empty Re: Angielski online?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach