Forum biznesowo pracowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

piec jaki wybrać

3 posters

Go down

piec jaki wybrać Empty piec jaki wybrać

Pisanie by Seweryn98595 Sro Wrz 21, 2022 8:35 am

Witam, mamy na forum kogoś kto potrafi doradzić w takich sprawach jak wybór pieca? Natrafiłem na taki sklep https://gastroplaneta.pl/pl/p/Piec-konwekcyjno-parowy%2C-STALGAST-ClassicCook%2C-manualny%2C-gazowy%2C-7xGN11%2C-P-14-kW/36993 ale nie wiem, który piec najlepiej wybrać. Doradzicie mi coś w tej kwestii? Skąd Wy kupujecie zazwyczaj taki sprzęt?

Seweryn98595
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 1
Join date : 15/09/2022

Powrót do góry Go down

piec jaki wybrać Empty Re: piec jaki wybrać

Pisanie by alladyn12 Pią Paź 07, 2022 8:43 am

jezeli szukasz dobre jakosci pieca, za dobra cene, klasy 5. to bardzo dobre ma piecbud. sam mam i jakosc jest adekawatna do ceny.

alladyn12
Wpadam tu
Wpadam tu

Liczba postów : 44
Join date : 06/10/2022

Powrót do góry Go down

piec jaki wybrać Empty Re: piec jaki wybrać

Pisanie by Kacper77 Sob Sty 27, 2024 9:37 pm

Wymienniki ciepła są niezastąpionym elementem w instalacjach grzewczych domów prywatnych, gdzie umożliwiają przekazywanie ciepła z źródła do układu grzewczego w pomieszczeniach. Dzięki nim możliwe jest utrzymanie odpowiedniej temperatury w domu przy minimalnym zużyciu energii, co przekłada się na komfort mieszkańców i oszczędność. Myślę, że warto sobie na spokojnie zerknąć tutaj https://sklep.taniekilowaty.pl/kategoria-produktu/instalacje-grzewcze/wymienniki-ciepla/wymienniki-ciepla-plytowe/ . Jest tam bowiem wiele różnych ciekawych opcji do wyboru.

Kacper77
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 508
Join date : 24/11/2020

Powrót do góry Go down

piec jaki wybrać Empty Re: piec jaki wybrać

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach