Forum biznesowo pracowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Książka po robocie - co lubicie czytać?

5 posters

Go down

Książka po robocie - co lubicie czytać? Empty Książka po robocie - co lubicie czytać?

Pisanie by Kaszmirka Sob Mar 26, 2022 7:19 am

Książka po robocie - co lubicie czytać?
Macie jakieś swoje ulubione gatunki czy autorów, którzy was odprężają po robocie?

https://inveni-krakow.pl/dyskusyjne-forum/viewtopic.php?f=15&t=1012

Kaszmirka
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 93
Join date : 08/03/2014

Powrót do góry Go down

Książka po robocie - co lubicie czytać? Empty Re: Książka po robocie - co lubicie czytać?

Pisanie by sowiet Wto Mar 29, 2022 9:02 am

W sumie jest wiele gatunków książek, które ja również lubię czytać i oczywiście robię to tylko wtedy jak mam chwilę dla siebie. Na ten moment mogę śmiało powiedzieć, że Jacek Walkiewicz książki jakie wydał podobają mi się najbardziej. Właśnie dlatego polecam je każdemu kto jeszcze nie miał z nimi do czynienia.

sowiet
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 1033
Join date : 24/03/2021

Powrót do góry Go down

Książka po robocie - co lubicie czytać? Empty Re: Książka po robocie - co lubicie czytać?

Pisanie by jaspis_imprerial Wto Maj 17, 2022 12:58 pm

Ja lubię czytać książki, które faktycznie coś wnoszą do mojego życia. Z takich praktycznych książek np. ostatnio wpadła mi w ręce pozycja, której autorem jest bartosz nosiadek "Zarabianie uczciwych pieniędzy"

jaspis_imprerial
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 251
Join date : 15/04/2022

Powrót do góry Go down

Książka po robocie - co lubicie czytać? Empty Re: Książka po robocie - co lubicie czytać?

Pisanie by mariusz13 Czw Maj 26, 2022 5:26 am

Ja lubię czytać kryminały i książki biograficzne. Ale w tej chwili kompletuję podręczniki dla córki do liceum. Mam ulubioną księgarnię i w niej znalazłem min tę ofertę https://www.taniaksiazka.pl/oblicza-geografii-1-zakres-rozszerzony-podrecznik-dla-liceum-ogolnoksztalcacego-i-technikum-szkoly-ponadpodstawowe-marek-wieckowski-p-1260057.html Geografia na poziomie rozszerzonym, a więc przygotowuje do egzaminu maturalnego. Jak szukacie podręczników to ta księgarnia jest dobrze zaopatrzona.

mariusz13
Wpadam tu
Wpadam tu

Liczba postów : 27
Join date : 03/04/2022

Powrót do góry Go down

Książka po robocie - co lubicie czytać? Empty Re: Książka po robocie - co lubicie czytać?

Pisanie by Zdzisio92 Pią Lip 01, 2022 10:38 am

Jeśli chodzi o mnie to ja jestem molem książkowym. Zawsze wieczorem staram się czytać do snu. Najbardziej lubię kryminały, bo mają w sobie ten dreszczyk emocji. Ostatnio znalazłem świetny antykwariat https://blackbooks.pl/ i zazwyczaj tam staram się kupować i sprzedawać książki.

Zdzisio92
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 1377
Join date : 19/11/2021

Powrót do góry Go down

Książka po robocie - co lubicie czytać? Empty Re: Książka po robocie - co lubicie czytać?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach