Forum biznesowo pracowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Ile średnio płaci się za rehabilitację?

5 posters

Go down

Ile średnio płaci się za rehabilitację? Empty Ile średnio płaci się za rehabilitację?

Pisanie by Gralla Pią Mar 18, 2016 12:28 pm

Ile średnio płaci się za rehabilitację?
Prywatnie? Kręgosłup i nogi

Gralla
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 11
Join date : 19/11/2015

Powrót do góry Go down

Ile średnio płaci się za rehabilitację? Empty Re: Ile średnio płaci się za rehabilitację?

Pisanie by Kaszmirka Sob Mar 19, 2016 5:46 pm

To zależy od miasta i od dostępności rehabilitantów, pewnie ceny są bardzo różne. Ale warto chodzić:
można podpatrzeć ćwiczenia na 1 czy 2 godzinach płatnej rehabilitacji i potem je w domu powtórzyć, wtedy wiesz co i jak ćwiczyć. Mozesz też pochodzić po sklepach ze sprzętem do rehabilitacji np. tu http://www.juventas.pl/lezanki-drewniane - i sprawdzić czy nie znajdziesz w nich rzeczy, któe Ci ćwiczenia uławią

Kaszmirka
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 93
Join date : 08/03/2014

Powrót do góry Go down

Ile średnio płaci się za rehabilitację? Empty Re: Ile średnio płaci się za rehabilitację?

Pisanie by akia Wto Maj 17, 2016 1:55 pm

We Wrocławiu jest Centrum Terapii Zintegrowanej, gdzie profesjonaliści zajmują się m.in. fizjoterapią. Spróbuj może udać się tam. Z tego co wiem, to ludzie są bardzo zadowoleni z ich pracy. Więcej o nich poczytasz na http://ctzwroclaw.pl/oferta/.

akia
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 154
Join date : 05/02/2015

Powrót do góry Go down

Ile średnio płaci się za rehabilitację? Empty Re: Ile średnio płaci się za rehabilitację?

Pisanie by Daniel332 Pon Lis 04, 2019 1:53 pm

Ja jestem w wrocławskie centrum seniora i w moim pakiecie posiadam właśnie rehabilitacje. Jestem z nich bardzo zadowolona ponieważ są idealnie dobrane do mojego bólu nóg, który zresztą już przechodzi. Polecam

Daniel332
Oblatywacz
Oblatywacz

Liczba postów : 131
Join date : 17/07/2019

Powrót do góry Go down

Ile średnio płaci się za rehabilitację? Empty Re: Ile średnio płaci się za rehabilitację?

Pisanie by Daniel332 Pią Gru 06, 2019 8:27 pm

Gralla napisał:Ile średnio płaci się za rehabilitację?
Prywatnie? Kręgosłup i nogi

jeśli chodzi o skuteczną i fachową rehabilitacją to ja polecam tutaj sprawdzić https://fmclodz.pl/rehabilitacja/ tam pracują bardzo dobrzy lekarze , z niesamowitym podejściem do pacjenta. Bardzo jestem zadowolona z zabiegów, ktore są efektywne i niedrogie.

Daniel332
Oblatywacz
Oblatywacz

Liczba postów : 131
Join date : 17/07/2019

Powrót do góry Go down

Ile średnio płaci się za rehabilitację? Empty Re: Ile średnio płaci się za rehabilitację?

Pisanie by muvik Sro Mar 02, 2022 1:05 pm

Wiecie co, wydaje mi się, że 100-200 zł za godzinę rehabilitacji, ale to na pewno zależy od jej częstotliwości, ale i tego , co robicie. Jeśli to sporty wodne, to może być drożej. A dodatkowo musicie kupić sprzęt, chociażby taki jak worki wodoszczelne na kajak .

muvik
Wpadam tu
Wpadam tu

Liczba postów : 21
Join date : 15/01/2021

Powrót do góry Go down

Ile średnio płaci się za rehabilitację? Empty Re: Ile średnio płaci się za rehabilitację?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach