Forum biznesowo pracowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Księgowa czy samodzielne ogarnianie papierów?

+9
opio
dain
tymi
oszela
Dżess
patcat
ozonee
janek332
czystyhary
13 posters

Go down

Księgowa czy samodzielne ogarnianie papierów? Empty Księgowa czy samodzielne ogarnianie papierów?

Pisanie by czystyhary Sro Kwi 24, 2019 1:49 pm

Jakie rozwiązanie jest lepsze waszym zdaniem?
Tak się zastanawiam czy ogarniać to samodzielnie i trochę się podszkolić, czy lepiej znaleźć księgową.
Czytałam też, że jest coś takiego jak np. tu http://www.union.katowice.pl/ księgowość w Katowicach.
Można to zlecić w biurze rachunkowym, a samemu zająć się rozwijaniem biznesu.
Co sądzicie o takim rozwiązaniu?

czystyhary
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 88
Join date : 16/04/2014

Powrót do góry Go down

Księgowa czy samodzielne ogarnianie papierów? Empty Re: Księgowa czy samodzielne ogarnianie papierów?

Pisanie by janek332 Pią Kwi 09, 2021 6:42 am

Jeśli ktoś chciałby skorzystać z księgowej to warto skorzystać z https://warido.com .Sam z tej firmy skorzystałem i jestem z tego powodu bardzo zadowolony.

janek332
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 1023
Join date : 05/08/2020

Powrót do góry Go down

Księgowa czy samodzielne ogarnianie papierów? Empty Re: Księgowa czy samodzielne ogarnianie papierów?

Pisanie by ozonee Pon Sie 09, 2021 6:00 am

Wiem, że w dzisiejszych czasach mamy dostęp praktycznie do wszystkiego ale nie sądzę, aby samodzielne zajmowanie się księgowością firmy byłoby dobrym rozwiązaniem. Dlatego też ja szukam dobrej i doświadczonej firmy. I tak też między innymi udało mi się dowiedzieć, że ta firma http://bkbuchalter.pl/ to jest bardzo dobry wybór. A to dlatego, iż łączą oni wiedzę księgową z doświadczeniem w planowaniu podatkowym.

ozonee
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 163
Join date : 06/06/2019

Powrót do góry Go down

Księgowa czy samodzielne ogarnianie papierów? Empty Re: Księgowa czy samodzielne ogarnianie papierów?

Pisanie by patcat Nie Paź 03, 2021 5:47 pm

I to jest bardzo dobre pytanie. Ale ja mimo to zdecydowanie bardziej byłabym za znalezieniem dobrej księgowej. Bo jednak nie każdy tak od razu potrafi każdy rodzaj faktury wystawić. I tak między innymi tutaj https://www.mega-tech.com.pl/faktura-w-walucie/ mogłam wiele dowiedzieć się na temat wystawiania faktur w walucie.

patcat
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 155
Join date : 13/12/2019

Powrót do góry Go down

Księgowa czy samodzielne ogarnianie papierów? Empty Re: Księgowa czy samodzielne ogarnianie papierów?

Pisanie by Dżess Sob Gru 18, 2021 11:16 am

Szczerze mówiąc to ja postawiłabym księgowa mysłowice, bo przy finansach nie można niczego przeoczyć i wszystko musi być prowadzone naprawdę rzetelnie. A czy mamy na to czas? Czy mamy odpowiednią wiedzę? Jakby co biuro rachunkowe MDA Consulting Group jest naprawdę profesjonalne.

Dżess
Oblatywacz
Oblatywacz

Liczba postów : 124
Join date : 24/04/2021

Powrót do góry Go down

Księgowa czy samodzielne ogarnianie papierów? Empty Re: Księgowa czy samodzielne ogarnianie papierów?

Pisanie by oszela Wto Gru 28, 2021 11:28 pm

Księgowa a najlepiej biuro rachunkowe które korzysta z e-księgowości. To mniej dokumentów, łatwiejszy kontakt, a przy tym pełne bezpieczeństwo. Zobaczcie na stronie https://wzpartners.pl/oferta/e-ksiegowosc/ o czym dokładnie mówię. Automatyzacja pewnych procesów pozwala na znacznie zaoszczędzenie czasu i dzięki temu większą dostępność zespołu dla klientów.

oszela
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 94
Join date : 27/11/2021

Powrót do góry Go down

Księgowa czy samodzielne ogarnianie papierów? Empty Re: Księgowa czy samodzielne ogarnianie papierów?

Pisanie by tymi Pon Mar 21, 2022 2:48 pm

Zdecydowanie księgowa, nie ma sensu samodzielnie się tym zajmować i tracić przy tym nerwy. My przed laty zdecydowaliśmy się skorzystać z usług Kancelarii Finansowo-Księgowej Edyta Ulanowicz w Janówku. Oni pracują rzetelni, znają się na tym, co robią, mają atrakcyjne ceny, no i dzięki nim mamy całkowity porządek w naszych papierach.

tymi
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 69
Join date : 03/03/2022

Powrót do góry Go down

Księgowa czy samodzielne ogarnianie papierów? Empty Re: Księgowa czy samodzielne ogarnianie papierów?

Pisanie by dain Pon Kwi 11, 2022 2:59 pm

My zdecydowaliśmy się na skorzystanie z usług biura księgowego KBR Księga z Katowic kilka lat temu. Od tamtego momentu oni wciąż zajmują się naszą księgowością, są naprawdę rzetelni. Są na bieżąco z naszą dokumentacją, ale także z przepisami prawa dotyczącymi księgowości. Są skuteczni, efektywni, pracują bardzo dobrze, no i mają atrakcyjne stawki cenowe, wiec opłaca się skorzystać z ich usług.

dain
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 50
Join date : 30/03/2022

Powrót do góry Go down

Księgowa czy samodzielne ogarnianie papierów? Empty Re: Księgowa czy samodzielne ogarnianie papierów?

Pisanie by opio Czw Kwi 14, 2022 12:41 pm

O samodzielnym ogarnianiu księgowości nawet nie myśleliśmy, wolimy zostawić to w gestii profesjonalistów i nie martwić się o sprawy księgowe. Mamy sprawdzoną kancelarię doradztwa podatkowego w Warszawie, z którą współpracujemy od lat i oni u nas zajmują się księgowością, rozliczeniami, sprawami podatkowymi, kadrowo-płacowymi. Są niezastąpieni.

opio
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 69
Join date : 06/04/2022

Powrót do góry Go down

Księgowa czy samodzielne ogarnianie papierów? Empty Re: Księgowa czy samodzielne ogarnianie papierów?

Pisanie by iglot Sob Lut 25, 2023 10:55 pm

Zdecydowanie księgowa. Samodzielne zajmowanie się rachunkami i księgami to nie tylko pracochłonne ale i odpowiedzialne zadanie. Rozsądnie będzie zlecić to firmie z doświadczeniem jak https://www.ksiegowiwroclaw.pl/ . Oni dopasują swoją ofertę do oczekiwań klienta, zajmują się obsługą firm, fundacji, jednoosobowych działalności gospodarczych.

iglot
Wpadam tu
Wpadam tu

Liczba postów : 34
Join date : 20/12/2021

Powrót do góry Go down

Księgowa czy samodzielne ogarnianie papierów? Empty Re: Księgowa czy samodzielne ogarnianie papierów?

Pisanie by Zdzisio92 Wto Mar 07, 2023 11:33 am

Na pewno dobra księgowa, jeśli ktoś dopiero zaczyna biznes, chce go rozwinąć albo już działa od ładnych paru lat, outsourcing księgowości będzie najlepszym wyjściem. Jest to spora oszczędność czasu, a w dłuższym rozrachunku, i pieniędzy. Ja na codzień korzystam z usług https://bdbconsulting.pl/ i sprawdzają się znakomicie. Szkoda czasu tracić na takie rzeczy kiedy człowiek chce się rozwijać.

Zdzisio92
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 1327
Join date : 19/11/2021

Powrót do góry Go down

Księgowa czy samodzielne ogarnianie papierów? Empty Re: Księgowa czy samodzielne ogarnianie papierów?

Pisanie by KamilEz Sro Lip 05, 2023 9:03 am

Przede wszystkim jednym z moich ulubionych programów do wygodnego fakturowania zdecydowanie jest Faktura VAT 2023 w wersji Standard https://www.rafsoft.net/ w przypadku którego można liczyć na pełne wsparcie obsługi, wysoką jakość i jednocześnie pełne wsparcie aby fakturowanie, archiwizacja oraz rozliczenia szły sprawnie i co najważniejsze z pominięciem wielu błędów a jednak był ten problem w wielu programach innych, które miałem okazję przetestować.

KamilEz
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 180
Join date : 12/09/2022

Powrót do góry Go down

Księgowa czy samodzielne ogarnianie papierów? Empty Re: Księgowa czy samodzielne ogarnianie papierów?

Pisanie by zoa63 Sob Lis 25, 2023 5:13 pm

Uważam, że prowadząc firmę, rozsądniej jest współpracować z biurem rachunkowym, które nie tylko będzie czuwać nad rozliczeniami, ale też w razie potrzeby będzie reprezentować Cię przed urzędami. Myślę, że Alfa Business jest biurem godnym uwagi. Zapoznaj się z ich ofertą, którą można znaleźć na ich stronie internetowej, bo jest naprawdę imponująca.

zoa63
Wpadam tu
Wpadam tu

Liczba postów : 38
Join date : 17/05/2023

Powrót do góry Go down

Księgowa czy samodzielne ogarnianie papierów? Empty Re: Księgowa czy samodzielne ogarnianie papierów?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach