Forum biznesowo pracowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Czy mozna się starać u szefa o dopłatę do kursy językowego?

2 posters

Go down

Czy mozna się starać u szefa o dopłatę do kursy językowego? Empty Czy mozna się starać u szefa o dopłatę do kursy językowego?

Pisanie by Alfa Pią Lip 15, 2022 8:05 am

Czy mozna się starać u szefa o dopłatę do kursy językowego?
Mój mąż znalazł bardzo ciekawe zajęcia na stronie https://structura.pl/intensywne/ , to są kursy języka niemieckiego online a on tak pracuje, ze faktycznie stacjonarnie nie jest w stanie się uczyć, bo nie ma czasu,
czy w takiej sytuacji może zapytać szefa o dopłacenie do kursu czy marne szanse że dostanie?

Alfa
Oblatywacz
Oblatywacz

Liczba postów : 111
Join date : 14/03/2014

Powrót do góry Go down

Czy mozna się starać u szefa o dopłatę do kursy językowego? Empty Re: Czy mozna się starać u szefa o dopłatę do kursy językowego?

Pisanie by Alfa Pią Lip 15, 2022 8:05 am

może też jakies macie wskazówki jak taką rozmowę przeprowadzić?

Alfa
Oblatywacz
Oblatywacz

Liczba postów : 111
Join date : 14/03/2014

Powrót do góry Go down

Czy mozna się starać u szefa o dopłatę do kursy językowego? Empty Re: Czy mozna się starać u szefa o dopłatę do kursy językowego?

Pisanie by sowiet Sob Wrz 03, 2022 5:10 pm

W sumie nigdy o takich sytuacjach nie słyszałem, ale jeśli jest taka możliwość to myślę, że na pewno fajnie jest z niej skorzystać gdyż samo poznanie języków obcych jest czymś ważnym. Dla mnie również ciekawie na stronie https://magazynfakty.pl/korekta-interpunkcji-w-tekstach-zagranicznych-zadbaj-o-nia/ napisano o tym jak wygląda korekta interpunkcji ale w tekstach zagranicznych.

sowiet
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 1005
Join date : 24/03/2021

Powrót do góry Go down

Czy mozna się starać u szefa o dopłatę do kursy językowego? Empty Re: Czy mozna się starać u szefa o dopłatę do kursy językowego?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach