Forum biznesowo pracowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Czy pracodawca może zwolnić w ciąży?

3 posters

Go down

Czy pracodawca może zwolnić w ciąży? Empty Czy pracodawca może zwolnić w ciąży?

Pisanie by Kaszmirka Pią Mar 14, 2014 11:28 am

Czy pracodawca może zwolnić w ciąży kobietę, jeśli ona mu nie powie o tej ciąży, a on sie dowie od kogoś z usłyszenia?

Kaszmirka
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 93
Join date : 08/03/2014

Powrót do góry Go down

Czy pracodawca może zwolnić w ciąży? Empty Re: Czy pracodawca może zwolnić w ciąży?

Pisanie by Alfa Pią Mar 14, 2014 12:04 pm

hm, chyba jeśli nie dostarczysz mu wcześniej info o ciaży i Cię zwolni to wydaje mi się że może, ale jak pogrozisz mu sądem czy coś, to może się rozmyśli - nie jestem pewna

Alfa
Oblatywacz
Oblatywacz

Liczba postów : 111
Join date : 14/03/2014

Powrót do góry Go down

Czy pracodawca może zwolnić w ciąży? Empty Re: Czy pracodawca może zwolnić w ciąży?

Pisanie by oszela Sob Sty 29, 2022 10:49 am

Jeśli kobieta jest po 12 tygodniu ciąży to nie można jej zwolnić, musi mieć przedłużoną umowę do dnia porodu. Każdy pracodawca musi tego przestrzegać. Mnie też się kończyła umowa w ciąży i została przedłużona. Od początku byłam na zwolnieniu ze względu na złe samopoczucie. W 12 tygodniu wykonałam badania prenatalne - test nifty aby mieć pewność, że moje dziecko jest zdrowe. Z badania dowiedziałam się także, że noszę pod sercem dziewczynkę. Na https://test-nifty.pl/ dowiedziałam się jak mogę się zapisać na takie badanie.

oszela
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 94
Join date : 27/11/2021

Powrót do góry Go down

Czy pracodawca może zwolnić w ciąży? Empty Re: Czy pracodawca może zwolnić w ciąży?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach