Forum biznesowo pracowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Szkolenia dla nas

+9
dain
opio
Maxim
Zdzisio92
Kacper77
Sowa90
Turysta
ozonee
akia
13 posters

Go down

Szkolenia dla nas  Empty Szkolenia dla nas

Pisanie by akia Sro Wrz 19, 2018 1:58 pm

Uważam, że szkolenia i własny rozwój to strzał w 10. Dzieki temu możemy jeszcze więcej osiągnąc. Korzystanie z różnego typu szkoleń takich jak te https://manka-academy.com/szkolenia-zamkniete/ , pomagają nam nauczyć się nowych rzeczy, a te z kolei pomagają nam lepiej rozwinąć siebie i nasz biznes.

akia
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 154
Join date : 05/02/2015

Powrót do góry Go down

Szkolenia dla nas  Empty Re: Szkolenia dla nas

Pisanie by ozonee Pią Gru 20, 2019 10:45 am

Podziwiam każdego kto lubi i chce się szkolić gdyż to bardzo ważne aby rozwijać się. Pamiętajmy że szkolić się można również w swoich zainteresowaniach. Tym bardziej,że słyszałam iż są szkolenia online z takiej dziedziny jak producent muzyczny czy też jak zostać dobrym piłkarzem. A to wszystko jest możliwe dzięki firmie Chce Zostać i to w dodatku online. Myślę, że nie jedna osoba będzie chciała spróbować czegoś innego

ozonee
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 163
Join date : 06/06/2019

Powrót do góry Go down

Szkolenia dla nas  Empty Re: Szkolenia dla nas

Pisanie by Turysta Czw Sie 05, 2021 12:40 pm

Gorąco polecam szkolenia techniczne z zakresu pneumatyki, automatyki przemysłowej i techniki próżniowej organizowane przez firmę Pneumat! Smile Przedsiębiorstwo Pneumat., które jest dystrybutorem pneumatyki i automatyki, działa już na polskim rynku od 1976 roku, dzięki wykształconym i doświadczonym specjalistom przekazuje ogromną dawkę wiedzy tym, którzy chcą rozpocząć pracę związaną z utrzymaniem ruchu, jak i tym, którzy chcą udoskonalić swoją wiedzę! Pneumatyka jest na tą chwilę uznawana za najczęściej wykorzystywaną techniką w przemysłach! Utrzymanie ruchu szkolenia będą idealne dla służb odpowiedzialnych za park maszynowy i jego prawidłową konserwacją czy eksploatacją. Specjaliści również przybliżą zagadnienia dotyczące takich działów jak: kompresory, siłowniki pneumatyczne, amortyzatory gazowe urządzenia pneumatyczne, przewody przemysłowe, technika próżniowa oraz lakiernicza i nie tylko!

Turysta
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 6
Join date : 25/05/2021

Powrót do góry Go down

Szkolenia dla nas  Empty Re: Szkolenia dla nas

Pisanie by Sowa90 Pon Sie 23, 2021 5:20 am

Kursy wszelkiego rodzaju są bardzo istotne w obecnych czasach. Nie wyobrażam sobie, żeby się nie dokształcać. Ja zapisałam siebie i moich współpracowników na kurs języka niemieckiego w szkole Structura https://structura.pl/ i bardzo wszystkim polecamy! Świetni lektorzy i bardzo duża ilość rodzajów zajęć nas osobiście przekonują.

Sowa90
Świeżynka
Świeżynka

Liczba postów : 13
Join date : 26/06/2021

Powrót do góry Go down

Szkolenia dla nas  Empty Re: Szkolenia dla nas

Pisanie by Kacper77 Wto Mar 22, 2022 9:03 pm

Jeśli nie wiecie na jakie szkolenia się zdecydować, to na pewno warto sobie na spokojnie zerknąć tutaj https://ux-pm.pl/blog . Jest tam bowiem wiele różnych ciekawych artykułów, które mogą okazać się niezwykle pomocne. Rozwój jest niezwykle ważny. Właśnie dlatego należy dokonać właściwego wyboru.

Kacper77
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 469
Join date : 24/11/2020

Powrót do góry Go down

Szkolenia dla nas  Empty Re: Szkolenia dla nas

Pisanie by Zdzisio92 Czw Mar 31, 2022 6:10 am

Chcąc się rozwijać i poszerzać swoje kompetencje warto brać udział w szkoleniach, kursach czy warsztatach. Od kilku lat działam w szeroko rozumianej branży evewntowej i tu jest mnóstwo okazji do podnoszenia swoich kwalifikacji. Właśnie zapisałem się na nowe szkolenie https://emtg.pl/organizacja-i-bezpieczenstwo-imprez-masowych/ . W trakcie szkolenia prowadzący omawiają na konkretnych przykładach zasady pracy przy organizacji eventów oraz najczęstsze sytuacje kryzysowe i sposoby radzenia sobie z nimi.

Zdzisio92
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 1327
Join date : 19/11/2021

Powrót do góry Go down

Szkolenia dla nas  Empty Re: Szkolenia dla nas

Pisanie by Maxim Nie Kwi 17, 2022 6:47 pm

Dobrze, że interesujecie się takimi rzeczami. Im wczesniej tym lepiej. To będzie dobre do szukania waszej przyszłej pracy. Porozglądajcie się też może po portalu https://fachpraca.pl/poradnik/strony-i-portale-z-ofertami-pracy/ dużo ogłoszeń, aktualnych i ciekawych. Warto porozglądać się po tym portalu właśnie Smile

Maxim
Oblatywacz
Oblatywacz

Liczba postów : 110
Join date : 08/10/2019

Powrót do góry Go down

Szkolenia dla nas  Empty Re: Szkolenia dla nas

Pisanie by opio Wto Kwi 26, 2022 12:27 pm

Oczywiście, uważam, że warto się doszkalać, szkolenia podwyższają przecież nasze kompetencje. Sam byłem na kilku szkoleniach budowlanych, które bardzo dużo mi dały. Wszystkie szkolenia były przeprowadzane w ośrodku szkolenia zawodowego Tor-Mar w Bydgoszczy. Te szkolenia były profesjonalnie przeprowadzone, cenowo wyszły korzystnie, polecam serdecznie.

opio
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 69
Join date : 06/04/2022

Powrót do góry Go down

Szkolenia dla nas  Empty Re: Szkolenia dla nas

Pisanie by dain Sro Kwi 27, 2022 11:01 am

Szkolenia są dla nas bardzo ważne, sam byłem na kilku w zeszłym roku. Wszystkie miałem przeprowadzone w Poznańskim Centrum Kształcenia w Poznaniu. Ich oferta jest szeroka, wiele szkoleń jest dostępnych na ich platformie e-learningowej, co doceniam, bo można się szkolić bez wychodzenia z domu. Szczerze ich polecam.

dain
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 50
Join date : 30/03/2022

Powrót do góry Go down

Szkolenia dla nas  Empty Re: Szkolenia dla nas

Pisanie by Zdzisio92 Sro Kwi 27, 2022 5:17 pm

Ja myślę, że szkolenia są bardzo ważne. Dzięki nim możemy się rozwijać w danej dziedzinie, która nas interesuje. Okazuje się, że często powstają też różnego rodzaju studia dyplomowe i wtedy najlepiej jest przemyśleć sobie, co będzie dla nas bardziej korzystne. Ostatnio znalazłem ciekawy artkuł w tym temacie https://dzienniknaukowy.pl/czlowiek/studia-podyplomowe-a-szkolenie-z-zarzadzania-projektami-dla-kogo , więc jeśli ktoś jest zainteresowany to zachęcam do zerknięcia.

Zdzisio92
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 1327
Join date : 19/11/2021

Powrót do góry Go down

Szkolenia dla nas  Empty Re: Szkolenia dla nas

Pisanie by Kacper77 Sob Kwi 30, 2022 8:35 pm

Prawda jest taka, że należy całe życie się uczyć. Jeśli chcecie podnieść swoje kwalifikacje, to na pewno warto sobie na spokojnie zerknąć tutaj https://emtg.pl/ . Znajdziecie tam bowiem wiele ciekawych informacji na temat szkoleń. W ofercie mają sporo różnych ciekawych i praktycznych propozycji dopasowanych do konkretnych potrzeb.

Kacper77
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 469
Join date : 24/11/2020

Powrót do góry Go down

Szkolenia dla nas  Empty Re: Szkolenia dla nas

Pisanie by Weronika1975 Czw Maj 12, 2022 12:16 pm

Ja zamówiłam szkolenie RODO online u Ratio Go Szkolenie RODO jestem bardzo zadowolona, uważam, że to ważne podnosić swoje kompetencje, a dzięki szkoleniu na Inspektora Ochrony Danych mogę pełnić funkcję IOD w firmach i instytucjach publicznych. Szkolenie online trwało dwa dni, po nim uzyskałam certyfikat i zaświadczenie o odbyciu szkolenia.

Weronika1975
Wpadam tu
Wpadam tu

Liczba postów : 22
Join date : 12/05/2022

Powrót do góry Go down

Szkolenia dla nas  Empty Re: Szkolenia dla nas

Pisanie by Sara212 Pią Maj 13, 2022 9:02 am

Jeśli ktoś ma tylko możliwość i taką opcję to ja uważam że warto brać udział w szkoleniach i kursach


_________________________
zestawy warsztatowe

Sara212
Oblatywacz
Oblatywacz

Liczba postów : 100
Join date : 25/03/2021

Powrót do góry Go down

Szkolenia dla nas  Empty Re: Szkolenia dla nas

Pisanie by Sewilla Sro Cze 21, 2023 2:59 pm

Jeśli jesteś księgowym i szukasz profesjonalnych szkoleń, to Centrum Szkoleń Specjalistycznych może być dobrym kierunkiem. Oferują szkolenia wyjazdowe dla księgowych, które są nie tylko doskonałą okazją do zdobycia wiedzy, ale także świetną okazją do integracji z innymi specjalistami. Odwiedź stronę CSS https://szkolenia-css.pl/szkolenia-wyjazdowe/ i poznaj ich bogatą ofertę szkoleń. Dzięki doświadczeniu i wysoko wykwalifikowanej kadrze możesz być pewien, że szkolenia będą dostarczać Ci wartościowych umiejętności i wiedzy, które przydadzą się w Twojej pracy.


Sewilla
Oblatywacz
Oblatywacz

Liczba postów : 130
Join date : 03/09/2022

Powrót do góry Go down

Szkolenia dla nas  Empty Re: Szkolenia dla nas

Pisanie by Krysia1 Pią Lip 28, 2023 3:04 pm

Jeżeli chodzi o szkolenia to bogatą ofertę masz tutaj https://www.humanskills.pl/szkolenia_zamkniete/trening-medialny/ Nie tylko mają tam szkolenia otwarte ale i zamknięte kierowane pod potrzeby danego klienta. Nauczysz się technik sprzedaży, negocjacji czy polepszysz kompetencje interpersonalne. Ich oferta szkoleniowa na pewno pozytywnie wpłynie na twoje życie.

Krysia1
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 435
Join date : 30/07/2022

Powrót do góry Go down

Szkolenia dla nas  Empty Re: Szkolenia dla nas

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach