Forum biznesowo pracowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Klimatyzacja

5 posters

Go down

Klimatyzacja  Empty Klimatyzacja

Pisanie by akia Czw Sie 30, 2018 2:59 pm

Na chwile obecną w każdym biurze powinna znajdować się klimatyzacja, dlatego jak juz zaczynam sie nad tym zastanawiać, to poszukaj do tego odpowiedniej firmy, która zajmie się montowaniem i serwisem takiej klimatyzacji. Z tego co wiem, to ta firma http://hakoprojekt.pl/ działa na terenie wielu miast więc może będą mogli i w twojej firmie zamontować.

akia
Wyjadacz forumowy
Wyjadacz forumowy

Liczba postów : 154
Join date : 05/02/2015

Powrót do góry Go down

Klimatyzacja  Empty Re: Klimatyzacja

Pisanie by janek332 Nie Sie 29, 2021 9:27 am

Kumpel kilka dni temu powiedział mi ,że na pewno bardzo dobrze zrobię jak skorzystam z firmy montaż klimatyzacji w Warce .Z tej firmy na 100 procent szybko skorzystam.

janek332
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 1052
Join date : 05/08/2020

Powrót do góry Go down

Klimatyzacja  Empty Re: Klimatyzacja

Pisanie by tymi Sro Mar 23, 2022 3:34 pm

Nie tylko w biurze, ale także w wielu różnych innych budynkach, w których się pracuje, klimatyzacja, czy systemy chłodzenia są przydatne. U nas projektem i montażem takiej instalacji zajęła się firma PROBON z Komorników. Oni mają szeroką ofertę i bardzo dobre ceny, są rzetelni pod każdym względem. Mogę tych specjalistów szczerze polecić.

tymi
Zagląda zagląda
Zagląda zagląda

Liczba postów : 69
Join date : 03/03/2022

Powrót do góry Go down

Klimatyzacja  Empty Re: Klimatyzacja

Pisanie by sowiet Sob Gru 03, 2022 5:55 pm

Oczywiście sama klimatyzacja jest czymś niezwykle ważnym i ja jeszcze chcę powiedzieć, ze również fajnie jest wiedzieć coś więcej o samych sprężarkach. Uważam, że bardzo dobrze na ten temat na pewno napisano w https://www.aircon.panasonic.eu/PL_pl/happening/nowa-sprezarka-rotacyjna-r2-firmy-panasonic/ i właśnie dlatego takie kwestie są czymś niezwykle ważnym.

sowiet
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 1020
Join date : 24/03/2021

Powrót do góry Go down

Klimatyzacja  Empty Re: Klimatyzacja

Pisanie by Krysia1 Nie Sty 08, 2023 6:16 pm

Jeśli chcesz zamontować klimatyzację to najlepiej stawiać na doświadczone firmy a taką jest https://www.treesun.pl/klimatyzacja-zakopane/ Oni mają dostęp do produktów najlepszych producentów takich jak LG, Haier czy Rotenso więc dostaniesz to co najlepsze w najniższej cenie. Klimatyzacja w ich wydaniu na pewno się sprawdzi.

Krysia1
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)
Szyszka Vip Ekspert, Wyżej w statusie na forum już się nie da:)

Liczba postów : 435
Join date : 30/07/2022

Powrót do góry Go down

Klimatyzacja  Empty Re: Klimatyzacja

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach